Nasz zespół

RADCA PRAWNY

Beata Kupczyk-Sznyra

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2016 roku zdała egzamin radcowski. Z Kancelarią związana od 2011 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz prawie pracy. Posiada doświadczenie w postepowaniach sądowych oraz w zakresie bieżącej obsługi zarówno podmiotów gospodarczych, jak i podmiotów nieprowadzących działalności gospodarczej. Bierze udział w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych oraz procesach negocjacyjnych. Biegle włada językiem angielskim, posiada certyfikat ILEC, poświadczający znajomość języka angielskiego prawniczego.

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk w Kancelarii Radców Prawnych J. Rudzińska, P. Piątkowski, S. Jankiewicz s.c., zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: kancelaria@kancelaria-radcy.pl z dopiskiem: „praktyki”. Na praktyki zapraszamy studentów IV-V roku prawa.

telefon
Potrzebujesz więcej informacji?
zadzwoń: 698 312 702

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami, korzystajac z poniższego formularza. Aby przesłać nam wiadomość, wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem “wyślij wiadomość”.

Kancelaria Radców Prawnych s.c.
J. Rudzińska P. Piątkowski S. Jankiewicz

ul. Czarnieckiego 14A m. 4
87-100 Toruń

Telefon kom. (1): 570688888

Telefon kom. (2): 698312702

E-mail: kancelaria@kancelaria-radcy.pl