Nasz zespół

RADCA PRAWNY

Przemysław Piątkowski

Założyciel, a obecnie wspólnik zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych J. Rudzińska, P. Piątkowski, S. Jankiewicz s.c. w Toruniu, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W roku 1988 roku zdał egzamin sędziowski, a dodatkowo w 1991 roku egzamin radcowski. Specjalista z zakresu prawa cywilnego, umów gospodarczych oraz prawa spółek handlowych. Posiada znaczące doświadczenie w zakresie przekształceń własnościowych, tworzenia umów nienazwanych, bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, w tym także podmiotów zagranicznych. Bierze udział w wielu postępowaniach negocjacyjnych oraz procesowych.

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk w Kancelarii Radców Prawnych J. Rudzińska, P. Piątkowski, S. Jankiewicz s.c., zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: kancelaria@kancelaria-radcy.pl z dopiskiem: „praktyki”. Na praktyki zapraszamy studentów IV-V roku prawa.

telefon
Potrzebujesz więcej informacji?
zadzwoń: 698 312 702

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami, korzystajac z poniższego formularza. Aby przesłać nam wiadomość, wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem “wyślij wiadomość”.

Kancelaria Radców Prawnych s.c.
J. Rudzińska P. Piątkowski S. Jankiewicz

ul. Czarnieckiego 14A m. 4
87-100 Toruń

Telefon kom. (1): 570688888

Telefon kom. (2): 698312702

E-mail: kancelaria@kancelaria-radcy.pl