Nasz zespół

RADCA PRAWNY

Sebastian Jankiewicz

Wspólnik zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych J. Rudzińska, P. Piątkowski, S. Jankiewicz s.c. w Toruniu, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także absolwent SGH w Warszawie. Z Kancelarią związany od 2000 roku, najpierw jako pracownik, a od 2006 roku jej wspólnik. Od roku 2009 wykładowca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2016 roku doktorant na Wydziale Prawa i Administracji UMK. Specjalista z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz spółek handlowych. Posiada znaczące doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, w tym także podmiotów zagranicznych. Bierze udział w wielu postępowaniach negocjacyjnych, mediacyjnych oraz procesowych w kraju i za granicą, w tym także przed Komisją Europejską. Biegle włada językiem angielskim. Mentor, a także anioł biznesu w wielu przedsięwzięciach na terenie kraju, zaangażowany w wiele przedsięwzięć gospodarczych nie tylko jako profesjonalny doradca, ale również jako członek kadry menedżerskiej.

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk w Kancelarii Radców Prawnych J. Rudzińska, P. Piątkowski, S. Jankiewicz s.c., zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: kancelaria@kancelaria-radcy.pl z dopiskiem: „praktyki”. Na praktyki zapraszamy studentów IV-V roku prawa.

telefon
Potrzebujesz więcej informacji?
zadzwoń: 698 312 702

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami, korzystajac z poniższego formularza. Aby przesłać nam wiadomość, wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem “wyślij wiadomość”.

Kancelaria Radców Prawnych s.c.
J. Rudzińska P. Piątkowski S. Jankiewicz

ul. Czarnieckiego 14A m. 4
87-100 Toruń

Telefon kom. (1): 570688888

Telefon kom. (2): 698312702

E-mail: kancelaria@kancelaria-radcy.pl