Nasz zespół

RADCA PRAWNY

Paulina Fabianowska-Jankiewicz

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także absolwentka SGH w Warszawie. Z Kancelarią związana od 2009 r. Ekspert Komisji Śledczej przy Sejmie RP. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i ochronie danych osobowych. Bierze udział w procesach negocjacyjnych w ramach wdrażania i zarządzania Instrumentami Finansowymi asygnowanymi na realizację celów polityki rozwoju województwa kujawsko - pomorskiego, w tym na kreowanie aktywności podmiotów gospodarczych oraz zarządzanie środkami finansowymi w obszarze wsparcia rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk w Kancelarii Radców Prawnych J. Rudzińska, P. Piątkowski, S. Jankiewicz s.c., zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: kancelaria@kancelaria-radcy.pl z dopiskiem: „praktyki”. Na praktyki zapraszamy studentów IV-V roku prawa.

telefon
Potrzebujesz więcej informacji?
zadzwoń: 698 312 702

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami, korzystajac z poniższego formularza. Aby przesłać nam wiadomość, wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem “wyślij wiadomość”.

Kancelaria Radców Prawnych s.c.
J. Rudzińska P. Piątkowski S. Jankiewicz

ul. Czarnieckiego 14A m. 4
87-100 Toruń

Telefon kom. (1): 570688888

Telefon kom. (2): 698312702

E-mail: kancelaria@kancelaria-radcy.pl